Jakuzi Firmaları ve Kuntbay Jakuzi Farkı

Enes Çelik
3 min readApr 7

--

Jakuzi firmaları arasında sadece ergonomik ve son teknolojik ürünleriyle değil özel zevklere de hitap eden yapısıyla Kuntbay ön plana çıkar. Kuntbay Jakuzi rahatınıza ve bütçenize uygun seçeneklerle son teknoloji ürünlerin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Jakuzi firması seçerken sadece modellere değil, malzeme kalitesine ve kullanım rahatlığına odaklanan kişiler için vazgeçilmez tasarımlar şimdi burada!

Keyifli ve Konforlu Tasarımlarıyla Kuntbay Jakuzi Modelleri

Kuntbay Jakuzi modelleri, son dönemin değişen isteklerine uygun olarak otellere, bungalov evlere, villalara, banyolara adapte edilebilir şekilde üretilir. Kuntbay Jakuzi tarafından üretilen modeller bebek jakuzi, tek kişilik jakuzi ya da çift kişilik jakuzi gibi çeşitlere sahiptir.

SPA etkisini evinizde yaşamak için dilerseniz kişisel yaşam alanınıza ihtiyacınız olan konforu getirebilirsiniz. Otellerde ve kiralık villalarda müşterilerinize en iyi deneyimi sunabilirsiniz.

Tamamen zevkinize özel, evinizin ya da işletmenizin büyüklüğüne uygun olarak tasarlanabilen modeller, Kuntbay jakuzi fabrikası tarafından üretilir. Jakuzi modelleri kalp ve oval jakuzi dışında zengin model seçeneği ve estetik tasarımlarıyla Kuntbay Jakuzi modelleri uluslararası alanda talep alır.

Kuntbay klasik yetişkin jakuzi modelleri yanında küçük yavrularınıza özel Bebek SPA ya da bebek jakuzi modelleri de üretir. Küçük yavrunuzun hassas vücuduna uygun tazyikte su gücü ve suyun rahatlatıcı etkisiyle bebeklerinizin daha huzurlu olmasına yardımcı olur.

Daha fazla seçenek için şimdi online mağazayı ziyaret edebilir, beğendiğiniz model için fiyat teklifi alabilirsiniz!

Kuntbay Jakuzi Fiyatları Pahalı mı?

Jakuzi fiyatları, seçilen jakuzinin özelliklerine, tasarımına ve ergonomisine göre değişiklik gösterir. Ayrıca şekil ve büyüklük, özel sipariş gibi detaylar da jakuzi fiyatları konusunda etkilidir.

Örneğin kalp jakuzi, klasik jakuzi tasarımlarından farkıyla dikkat çeken ve romantik havasıyla çiftlerin kalbine dokunan bir modeldir. Bir nevi aşkın somut yansıması olan özel tasarım jakuzi ve diğer bütün jakuzi modelleri için fiyat bilgisi sizin isteklerinize göre şekillenir.

Kuntbay, isteklerinizin ötesinde ihtiyaçlarınızı öngörerek hazırladığı jakuzi tasarımlarında yastık aksesuarını da en konforlu şekilde edinmenizi sağlar. Jakuzi modellerinde yastık, güçlü jet motorları, kullanımı kolay elektronik panel gibi özellikler yer alır. Kolay su dolumu ve tahliye sistemi, cam ya da akrilik panel rahatlık ve estetik bir arada düşünülerek üretilmiştir.

Kaliteli bir jakuzide kesinlikle bulunması gereken özellikler:

  • Paslanmaz ayak detayı
  • Su seviye kontrol paneli
  • Güçlü bir emiş süzgeci
  • Tazyik kontrol sistemi
  • Güçlü jakuzi motorları
  • Termostat şeklinde listelenebilir.

Bunun yanında keyfinizi katbekat arttıracak kullanımı kolaylaştıran çift tutma kolu gibi işlevsel özelliklerle Kuntbay jakuzi kalitesini yaşamayı çok seveceksiniz.

Kuntbay Jakuzi Fabrikası

Akrilik panel tasarımıyla temizliği kolay, keyfi bol jakuzi seçeneklerini kullanmak vazgeçilmeziniz olacak. Kuntbay, sadece evlere değil, otellere, Bungalov evlere, villalara, SPA merkezlerine de işletmenizin memnuniyet düzeyini yükseltecek özel tasarım jakuziler hazırlar.

Uluslararası pazarda yeni gelişen sistemleri takip eden Kuntbay, SPA ve klasik jakuzi sistemlerini yeni teknolojiyle birleştirir. Jakuzi fabrikası içinde tasarımdan, parçaların birleştirilmesine ve elektronik aksamların takılmasına kadar her aşama büyük bir titizlikle tamamlanır.

Özellikle metal kısımların paslanmaz olması, jakuzi ömrünü uzatan önemli detaylardan biridir. Jakuzi firmaları, yapacağınız piyasa araştırması sonucunda size farklı özellikte ve fiyat aralığında ürünler sunabilir.

Ancak Kuntbay, konforu tek noktada birleştirir. Jakuzi keyfinizi hiçbir şeyin bölmemesi ve kesintisiz bir jakuzi keyfi için uzaktan kumanda, dokunmatik panel özellikli modeller üretir. Zaten jakuzinin keyfi de kesintisiz olduğunda çıkar. Eğer siz de:

  • Uzun ömürlü
  • Kullanımı kolay
  • Maksimum konforlu
  • Estetik duruşuyla bulunduğu alana lüks bir görünüm kazandıran jakuzi modellerini incelemek isterseniz

Kuntbay jakuzi fabrikası tarafından hazırlanan uluslararası standartlara uygun birçok farklı alana adapte edebileceğiniz modelleri incelemeye davetlisiniz. Jakuzi firmaları size bir jakuzi sunarken Kuntbay, sınırsız bir keyfin kapısını aralar! Şimdi hak ettiğiniz huzuru ve sudan gelen sağlığı kaliteyle birleştirme zamanı! Bilgi için şimdi bizi arayın!

--

--

Enes Çelik