Zirkon Kolye ile Her Dönemde Şıklığı Yakalayın!

Enes Çelik
3 min readJul 16, 2021

--

Zirkon, ruha iyi gelen bir taş olmasının yanında oldukça şık ve parlak bir taştır. Bu özelliği ile zirkon kolye modelleri de kadınların ruhunu ve kalbini fethetmek için en iyi hediye seçenekleri arasındadır.

Zirkon taşlı kolyeler, genellikle parlaklığı ve zarif kolye ucu tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker.

zirkon kolye

Toptan bijuteri mağazası Cihan Bijuteri kalitesiyle satın alabileceğiniz kolyeler, kadın şıklığının vazgeçilmez bir parçasıdır. Zirkon kolye alışverişlerinizde uygun fiyatlarla toptan sipariş vererek mağazanıza hem kaliteli hem de zengin çeşitte takı almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Zirkon Kolye Kararır mı?

Zirkon kolye modellerinin tamamı Cihan Bijuteri kalitesiyle üretilmiştir. Bu nedenle gerek ithal ürünlerde gerek yerli imalatta hiçbir üründe kararma problemi yaşamazsınız. Çünkü elektro kaplama tekniği ile sağlamlaştırılmış olan takıların tamamı, parlak ve paslanmaz bir özellik kazanır.

Solma ve kararma yapmadan ısıya, neme, darbeye dayanıklı olarak kullanabileceğiniz bijuteri ürünlerini çok seveceksiniz.

Zirkon taşlı kolye modellerinde taşların büyük ya da küçük şekilde tasarımlarla baget, figürle birlikte ya da tek başına kullanıldığını görebilirsiniz.

Zirkon taşlı kolye seçeneklerinin tamamı kadın zarafetini tamamlayıcı en güncel modelleri yansıtır. Zinciri ayarlanabilir yapıda olan kolye modelleri ile günlük giyimde kullanabileceğiniz yıldız, melek, buz taşı, elmas taşlı, baget taşlı modeller ön plandadır.

Günlük ya da özel günlük tercihler için lüks takı ve bijuteri alternatiflerini mağazada kolaylıkla bulabilirsiniz.

Zirkon Taşlı Kolye Modelleri

Çift baget taşlı zirkon kolye gümüş ve gold alternatifleri ile gerek perakende gerek toptan satışlarda şık seçimler yapabilirsiniz. Toptan takı istiyorum nereden alabilirim, diyenlerdenseniz zirkon kolye seçeneklerinde son trendlere göz atmanızı tavsiye ederiz. Seçtiğiniz takılar, dünya takı modasının son ürünlerini yansıtmalıdır. Bunun için:

Kullanılan figürlerin işleniş şekli;

Tasarımların sadeliği

Parlaklığı ve dayanıklılığı karar vermenizde etkili olabilir.

Toptan bijuteri alışverişlerinde size avantajlı fiyatlar sunan Cihan Bijuteri aynı zamanda perakende satış yapmanıza olanak tanır. Her hafta yenilenen ürün yelpazesi ile:

Sarmal yılan figürlü renkli zirkon taşlı kolye

Yılan figürlü beyaz zirkon taşlı kolye

Tek taşlı üçlü zirkon kolye

Yuvarlak nazar zirkon taşlı kolye

Düğme figürlü zirkon kolye gibi her hafta tazelenen en şık kolye seçeneklerine göz atabilirsiniz.

En Yeni Zirkon Kolye Ucu Çeşitleri

Zirkon kolye ucu seçeneklerinde gittikçe genişleyen figür çeşitleri ön plandadır. Doğada var olan, insan ruhunda iyi duygular uyandıran birçok figürü kolye ucu olarak görmeniz mümkündür.

Aynı zamanda aykırı duygular uyandıran ve zıtlık oluşturan kolye ucu tasarımları da oldukça popülerdir. İlham veren bir varlık olan kutup yıldızını boynunda taşımak isteyen kadınlar, onu bir ilham aracı olarak görebilir.

Son dönemin en enerjik takı tasarımları arasında ise lotus çiçeği figürlü zirkon kolye modeli dikkat çeker. Lotus çiçeği hayat enerjisini simgeleyen pozitifliği ile birçok kadın tarafından severek kullanılacak olan zirkon kolye ucu figürleri arasındadır.

Ergonomik Yapıya Sahip Kolye Zincirleri

Kolye zincirlerini, kişisel tercihlerinize göre uzun ya da kısa olarak kullanabilirsiniz. Bunun için Cihan Bijuteri zirkon taşlı kolye kategorisinde yer alan uzatma zinciri ayarlanabilen seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Böylece isterseniz kolye boyunu olduğundan daha uzun bir şekilde kullanabilir, isterseniz normal boyunda kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Farklı kullanım avantajlarıyla size standardın dışına çıkma olanağı veren bu tasarımlar, ince zarif zincirleriyle göze hitap eder. Kullanımı keyifli, alerji yapmayan, kolay takılıp çıkarılan kolyelerin tamamı hediye paketi ile gönderilir.

Mağazanızda hediye için takı alışverişi yapan kişilere jest yapabilmeniz ve onlara süslü takı hediye kutusu verebilmeniz için Cihan Bijuteri size bu kolaylığı sağlar.

Zirkon Kolye Fiyatları

Zirkon kolye siparişi verirken uygun fiyatlar ile göze çarpan toptan takı modellerini bir arada bulabilirsiniz. Üstelik mekanizma açısından son derece sağlam ve dayanıklı olması nedeniyle bu takı seçenekleri sayesinde mağazanıza inanılmaz bir çekicilik kazandırabilirsiniz.

Parlak takı seçenekleri ve lüks bijuteri alışverişi için Cihan Bijuteri’nin her hafta yenilenen takı modellerini görebilirsiniz.

Kolye fiyatları toptan alışverişlerde perakende satışa oranla çok daha uygundur. Mağazanız için toptan bijuteri alışverişlerinizde sadece uygun fiyat değil, lüks ve kaliteli takı avantajıyla da karşılaşırsınız. Bütün bu avantajlı ürün seçenekleri ve toptan zirkon kolye alışverişleriniz için https://cihanbijuteri.com/kolye/zirkon-kolye adresini ziyaret edebilirsiniz.

--

--

Enes Çelik