Zirkon Kolye Toptan Nereden Alınır?

Enes Çelik
3 min readJun 21, 2021

--

Bijuteri mağazalarının işini büyük ölçüde kolaylaştıran toptan bijuteri siparişleri, kalite ve üstün işçilikle de beslenmelidir. Toptan zirkon kolye siparişi verirken buna ek olarak zengin ürün çeşitliliğine ayrıca dikkat etmelisiniz. Sağlıklı üretim, solma ve kararma yapmayan, uzun süre kullanıma uygun tasarım da işin içine girdiğinde toptan kolye siparişinde Cihan Bijuteri bir numara…

Bazen müşterileriniz takının figürünü çok beğenirken sırf rengi için o kolyeyi almaktan vazgeçebilir. Mağazanızda aynı figüre sahip 3 ayrı renkten kolye bulundurduğunuzda 3 ayrı renk için de alıcı bulabilirsiniz. Zirkon kategorisinde yer alan kolye modelleri, hem ışıltıları ile hem gümüş, gold ve rose gibi 3 ayrı renk seçeneği ile dikkat çeker. İşte bu zenginliğe mağazanızda yer vererek müşterileriniz için vazgeçilmez bir konuma ulaşabilirsiniz.

Zirkon Kolye Denilince Akla İlk Gelen Firma

Zirkon, hem kullanım avantajıyla hem de insan ruhuna iyi gelen yapısıyla takı severlerin bir numarasıdır. Daha sakin olmak ve şık takı alternatiflerini boynunda taşımak isteyenler için bijuteri mağazanızda her an zengin seçeneklere yer verin.

Cihan Bijuteri, hayata bakışı farklı olan, farklı zorluklarla mücadele eden farklı zevklere sahip takı severler için üretim ve satış yapar. Sert mizaçlı, yumuşak, feminen, maskülen ve daha birçok farklı tarzı olan kişilere onların kıyafet tercihlerine ve kişisel zevklerine uyan modelleri ön plana çıkarır.

Kırılmaya ve kopmaya dayanıklı, çoğu kolye modelinde uzun ya da kısa kullanıma uygun zincir seçeneği bulunur. Ünlü toptan takı firması aracılığıyla mağazanıza stoğunuz hiç bitmeden, sadece online siparişle her hafta ya da her ay yeni ürün siparişi verebilirsiniz.

Müşterilerinizin en beğendiği modelleri belirleyerek mağazanızda müşteri memnuniyetini üstün seviyede tutabilirsiniz. Cihan Bijuteri büyük ve küçük figürleri, farklı yaş gruplarından birçok kişinin tercih edebileceği zirkon kolye alternatifleri ile mağazanızı zenginleştirir.

Mağazanızda Neden Zirkon Takılar Yer Almalı?

Zirkon, takı sektöründe kullanımı oldukça geniş, birçok farklı figürün ve takının yapımında kullanılan ürünlerden biridir. Doğal taş kategorisinde yer alması, kan akışını yavaşlatarak sakinlik vermesi, stresi azaltmaya yardımcı olması ile bilinir. Bu kadar güzel özellikleri bulunmasının yanında takılarda kullanıldığında inanılmaz parlak ve göz alıcı olmasıyla da sevilir.

Farklı renk seçenekleri olması, kolye ucu olarak zirkon taşının sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Siz de zirkon kolye modellerine mağazanızda yer vererek özellikle taşlı takı seven müşterilerinizin gönlüne hitap edebilirsiniz.

Zirkon taşı pırlanta ve bijuteri sektöründe kullanılan ve elmasa göre daha yumuşak yapıda bir taştır. Mide ve sindirim sorunlarına da iyi gelmesi, enerji dengelemeye yardımcı olması açısından çoğu kişinin bir numaralı takı tercihidir. Bunun dışında ise renk seçeneği açısından oldukça geniş bir skalaya sahip olduğu bilinir. Zirkon, şeffaf, yeşil, mavi ve kırmızı renklerinde sıklıkla bulunup işlenebilen bir taştır.

Günümüzde takı severler, doğal taştan yapılmış; dayanıklılığı yüksek takıları tercih eder. Bu nedenle zirkon taşlı kolye ve zirkon takı modellerine olan ilgi her geçen gün artar.

En Popüler Zirkon Kolye Figürleri

Figürleri açısından zenginliği ile de dikkat çeken zirkon kolyeler, son dönemin en popüler seçenekleri arasında yer alan: buz taşı, elmas, baget, figürlü modellerdir. Örneğin yılan günlük hayatta ne kadar korkulan ve çoğu kişi için çok itici bir hayvan da olsa takıda çok hoş bir figür haline dönüşmüştür. Cihan Bijuteri toptan takı seçenekleri arasında yer alan kolye figürlerinde yılan oldukça zarif ve şık kolye tasarımları için tercih edilmiştir.

Zirkon taşlı ve diğer zirkon kolyeler arasında normalde günlük hayatta gözümüze çok sıradan gelen birçok objenin zarif takı figürleri haline geldiğini görebilirsiniz. Örneğin: çengelli iğne, düğme, yaprak, nazar boncuğu gibi objeler taşla bezenip doğal malzemelerle vücut bulunca oldukça göz alan ve dikkat çeken kolye modellerine dönüşür.

Anahtar, kayan yıldız, tek taş kulp gibi doğada bulunan ve günlük hayatta kullanılan çeşitli figürler kolyelere şıklık katmak için kullanılmıştır. Bu alternatiflerin her biri günlük hayatta kişilerin dünyaya bakışı ve zevkleri ile eşleşecek şekilde kendisine alıcı bulur.

Her hafta yenilenen ürün yelpazesi ile toptan takı firması Cihan Bijuteri sizi bekliyor. 2000’den fazla ürün ve dünya takı modasının en nadide yansımalarını rahatlıkla zirkon kolye ve diğer bütün kategorilerde bulabilirsiniz.

Aşağıda iletişim bilgilerimiz yer almaktadır. Bizlerle 7–24 iletişim kurup, bilgi alabilirsiniz. 👇

Web sitesi: https://cihanbijuteri.com

İnstagram: https://www.instagram.com/cihanbijuteri

Twitter: https://twitter.com/cihanbijuteri

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/73978749/admin/

--

--

Enes Çelik